POWERFOOT - instalační instrukce

Příprava před instalací

 

 1. Uvolněte bruslařské šňůrky a vysuňte jazyk brusle nahoru a ven tak daleko, jak je to jen možné, aby bylo zajištěno dostatečné místo pro přístup k vnitřku oblasti krytu špičky obr.1
 2. Odstraňte vložku z obalu. Všimněte si, že není žádná levá a pravá vložka.

Vložky jsou totožné.

 tabulka

Důležité: Neodstraňujte papírovou podložku z lepící pásky během procesu zkoušení!!!

 

 1. Vezměte jednu z vložek a umístěte ji do horní strany špičky brusle (obr. 3). Při umístění vložky se ujistěte, že vložka je zarovnána s koncem prstů (obr. 4).
 2. Jemně zasuňte nohu a držte ji na místě (obr. 5)
 3. Brusle si zavažte. Vložka by měla být pohodlná a prsty by se měly mírně pohybovat (přibližně 3 mm). Nemělo by to být nepříjemné.
 4. Pokud je vložka správně, opakujte kroky 3 až 5 na druhé brusli a přejděte ke kroku 8.
 5. Pokud je vložka příliš volná, zvyšte tloušťku vložky přidáním podložky na zadní stranu vložky (obr. 6) a opakujte kroky 3 až 5.

DŮLEŽITÉ: Neodstraňujte podklad lepicího papíru a trvale připevněte podložku a vložku,            dokud si nejste jisti, že potřebujete dodatečnou tloušťku.

 1. Bruslete 5 minut.
 2. Po 5 minutách by jste se měli cítit pohodlně.
 3. Pokud je to nepohodlné, znovu vložte vložky, protože mohou být nesprávně umístěné a / nebo odstraňte podložku (je-li to možné). Jsou-li vložky pohodlné, jsou připraveny k instalaci.

Přejděte na instalační instrukce

 

 

 

INSTALAČNÍ INSTRUKCE

 

 

DŮLEŽITÉ: Zkontrolujte, zda jste správně nasměrovali vložku před instalací, protože po vyjmutí přilepené vložky může dojít k trvalému poškození vložky.

 tabulka1

DŮLEŽITÉ: Ujistěte se, že obě brusle a vložka jsou při instalaci při pokojové teplotě, aby se zajistilo správné uchycení vložky.

 1. Zajistěte, aby byly tkaničky bruslí dostatečně uvolněné a jazyk brusle byl vytažený nahoru a dozadu, aby bylo zajištěno dostatečné místo pro přístup do vnitřku oblasti krytu špičky (obr. 7)
 2. Zajistěte, aby byly spodní strany jazyku brusle a špičky suché a bez nečistot (obr. 8)
 3. Pokud jste při kalibraci přidali podložku, trvale připevněte podložku k vložce tak, že vyjímáte papírovou přelepku na vložce i podložce a pečlivě spojíte dva kusy dohromady (obr. 9)
 4. Vezměte jednu z vložek (protože není levá nebo pravá)
 5. Odstraňte podklad papíru z lepicího proužku na zadní straně vložky (obr. 10)
 6. Umístěte a vložte vložku na spodní stranu špičce a pevně zatlačte na místo (obr. 11)
 7. Při umístění vložky se ujistěte, že konec vložky je zarovnán s koncem prstů (obr. 12)
 8. Opakujte kroky 11 až 17 pro druhou brusli.
 9. Nepoužívejte 24 hodin, než správně vytvrdne lepidlo, potom jsou brusle připraveny k použití.

 

 

 

Pomoc při problémech

 

Máte-li nějaké problémy s vložením vložek, navštivte místního prodejce hokejových věcí schválených Adrenaline nebo se podívejte na naši on-line podporu na adrese:

www.adrenalinedesign.ca

Důležité upozornění

Při nesprávné velikosti a nebo nesprávné instalaci může dojít k nepohodlí. Pokud se u Vás objeví jakékoliv nepříjemné pocity, okamžitě přestaňte užívat.

Vyhněte se vyjímání vložky po instalaci, protože by mohlo dojít k trvalému poškození vložky.

Nestříkejte vložku a nepřidávejte na zadní stranu další lepidlo.

Vložka je navržena pro použití na hokej.

Záruční podmínky

Přečtěte si všechny pokyny pro dimenzování a instalaci vložek v návodu krok za krokem.

Pokud nedodržíte tyto pokyny, může to snížit výkonnost Vašich vložek POWERFOOT a bude to mít za následek neplatnost záruky spojené s tímto produktem

Záruční listy společnosti POWERFOOT jsou zárukou, že neobsahují závady ve zpracování a materiálů po dobu 30 dní od data nákupu.

Péče a čištění

Po použití bruslí, uvolněte tkaničky co nejvíce vytáhněte jazyk brusle nahoru a ven aby mohl co nejvíce cirkulovat vzduch.

Chcete-li vložku čistit, tak použijte měkký hadřík namočený v teplé vodě a jemný prací prostředek. Poté usušte v pokojové teplotě.

Varování

Nesprávné použití těchto vložek může způsobit nepříjemné pocity. Je důležité pečlivě číst a postupovat podle těchto pokynů. Lední hokej, in-line hokej a hokejbal jsou nebezpečné sporty s možností vážného zranění.

 

ADRENALINE DESIGN NENESE ŽÁDNOU ODPOVĚDNOST ZA JAKÉKOLI ŠKODY NEBO JINOU DALŠÍ ODPOVĚDNOST ZA JAKÉKOLI NEBEZPEČÍ,POŠKOZENÍ,ZTRÁTU ÚJMY,NÁROKEM,NÁKLADEM NEBO JINOU ODPOVĚDNOST  VYPLÝVÁJÍCÍHO NEBO VZNIKAJÍCÍHO NEBEZPEČÍ, POŠKOZENÍ, NEDBALOSTÍ, INSTALACÍ,ÚDRŽBOU Z POUŽÍVÁNÍ ZBOŽÍ A NEDODRŽENÍ POKYNŮ POSKYTNUTÝCH FIRMOU ADRENALINE.

ADRENALINE NEPOSKYTUJE ŽÁDNÉ ZÁRUKY NEBO NEPŘEDKLÁDÁNÍ DOKUMENTY O VHODNOSTI PRODUKTU PRO JAKÝKOLIV ÚČEL. ADRENALINE NEPOSKYTUJE ZODPOVĚDNOST ZA JAKÉKOLIV NÁKLADY, KTERÉ BYLY VYDÁNY ZA INSTALACI, ÚDRŽBU A NEBO OPRAVU TOHOTO PRODUKTU, NEBO NA POŠKOZENÍ, VČETNĚ NÁHODNÉHO NEBO NÁSLEDNÉ ŠKODY.

Instalační instrukce

Příprava před instalací   Uvolněte bruslařské šňůrky a vysuňte jazyk brusle nahoru a ven tak dal...

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem